Dodaj opinię
 • ANDRZEJ 2015-02-24

  Odwiedzam Punkt Grycan w CH Targówek ( nie wiem jak to się określa - ale chyba Punkt Grycana przy Kinie zaraz przy wejściu do Kina ) dość często . Przemiła obsługa - uśmiechnięte , pomocne , i o pięknych urodach kasjerki sprawiają , że nawet jak jest duży ruch ( w weekendy ) to z smakiem chce się stać w tej kolejce. Nie ma nerwów , miła i spokojna obsługa i przede wszystkim Kasjerki są wyrozumiałe na klientów i umieją zawsze coś podpowiedzieć . Pozdrawiam serdecznie i życzę większej ilości takich pracowników. Pozdrawiam Andrzej Wyleziński

 • ZOSIA 2015-01-20

  Warszawa, CH Wileńska, Targowa - Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim Paniom za obsługę a w szczególności Pani Karolinie za jej uśmiech i niebywałą uprzejmość. Jej dbałość o klienta to mistrzostwo! Cudowna kawa i dodatkowe ciasteczko na talerzyku dopełniają szczęścia. Z chęcią zaglądam do kawiarni nawet 2 razy dziennie. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

 • YOLEK 2015-01-20

  Ostatnio byłem na lodach Grycan w Bytomiu, usługa bardzo uprzejma, ceny dopasowane do jakości. Najbardziej podoba mi się smak śmietankowy z smakiem chałwowym. Polecam

 • GOLDA 2014-12-24

  Kraków - Bonarka - najlepsza obsługa jaką do tej pory spotkałam w restauracji/kawiarni/lodziarni ! Polecam, miło, szybko, wspaniała obsługa :)

 • ANGELIKA 2014-12-08

  Jeszcze tak pysznego deseru nie jadłam :) Obsługa na najwyższym poziomie a deser zrobiony przez Panią Karolinę O. najlepszy na świecie ! POLECAM ! :) Siedlce, Galeria Siedlce.

 • KONDI 2014-12-04

  Ostatnio trafiłem na lody firmy Grycan w brytyjskich marketach "Iceland". Świetny smak no i wreszcie jakaś odmiana.

 • AGATA 2014-11-25

  Bywam stałym klientem Waszych lodziarni w Trójmieście. Alfa to miejsce w którym czesto umawiam sie z klientami na kawę. W ostatnim miesiącu zauważyłem dużą zmianę. Punkt od nie dawna promieniuje pozytywną energią. Nie wiem co sie stało ale dużo chętniej wpadam prywatnie z rodziną. Chciałam podziękować Pani Gosi za miłą i profesjonalną obsługę a Pani Agnieszce za jej poczucie humoru:-)

 • BPDIEB 2014-11-24

  Dobry wieczór! Kilka razy w tygodniu odwiedzamy Galerię KEN Center i oczywiście wpadamy na kawę i lody/rurkę. Ekipa obsługująca jest w pełni profesjonalna, uprzejma i bardzo serdeczna także dla starszych pań . Mamy porównanie z innym punktami - tu jest właściwy standard obsługi i kontaktu z klientem. Ruch duży , a Obsługa niezmiennie grzeczna. Podziękowania dla Nich . Stałe klientki

 • M. 2014-10-10

  Lodziarnia Grycan w Tarnowie(Gemini Park)najlepsza na mapie Polski pod wzgledem jakości jak i obsługi klienta.Pełen profesjonalizm,Goraco polecam;)

 • ADI 2014-09-26

  Polecam, zawsze wpadam z klientami na spotkania do G. Bronowickiej. Sympatycznie i miło, a obsługa młoda i energiczna ( szczególnie Panie ).